Karaoke z Retro Band odbędzie się w Kuźnicy

Cykl spotkań muzycznych „karaoke z muzyką na żywo” będzie prowadzony przez członków Stowarzyszenie Ludowego Zespołu Muzycznego Retro Band. Zajęcia będą się odbywać w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kuźnicy w ramach wzajemnej współpracy SLZM Retro Band z GOKiS Kuźnica. Każdy z uczestników będzie miał możliwość rozwinięcia i zdobycia nowych umiejętności muzycznych.

Zaplanowany jest cykl kilkugodzinnych pięciu spotkań muzycznych (jeden raz w miesiącu) od maja do wrzesienia 2021 poprzedzony wstępną rekrutacją i końcowym podsumowaniem osiągniętych rezultatów.

Organizatorzy zapraszają do zapisów za pośrednictwem maila (retro-band@wp.pl) lub pod numerem telefonu 506 932 239. Termin rekrutacji trwa od 1 do 10 maja.

Zadanie dofinansowane jest przez gminę Kuźnica  w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2021 roku – informuje prezes Zarządu SLZM Retro Band Piotr Backiel.”